• Gepubliceerd in Clubnieuws

DAW Schaijk deed mee aan de spaaractie van haar sponsor Jumbo. Er werden punten verzameld bij de aanschaf van boodschappen die vervolgens konden worden toegekend aan de deelnemende verenigingen/instellingen. Op basis van deze toegekende punten werd de pot van 5.000 euro verdeeld. 

In Schaijk werden 23.629 punten gespaard waarvan er 5.196 werden toegekend aan onze vereniging. Dat levert in totaal zo'n 1.100 euro op voor onze clubkas! Een mooie financiele meevaller voor onze vereniging. 

 

De uitslag was als volgt:

- Badmintonvereniging De Klapper 1.585 punten

- Basisschool Den Omgang 3.867 punten

- DAW Schaijk 5.196 punten

- KBS De Regenboog 5.501 punten

- Scouting Schaijk 4.867 punten

- 't Schrijverke 2.613 punten

 

Wij bedanken eenieder voor de gedoneerde punten!

 

jumbo

Tagged under Sponsoring