• Gepubliceerd in Overig

TRAININGSSCHEMA 2020 - 2021:


Maandag

Team Veld Begin Einde lokaal
Jo8-1 3A1 17:45 18:45 2A
Jo8-2 3A2 17:45 18:45 2B
Jo9-1 3B1 17:45 18:45 4A
Jo9-2 3B2 17:45 18:45 4B
Jo10-1 T1B1 17;45 18:45 1A
Jo10-2 T1B2 17:45 18:45 1B
Jo11-1 PV1A 18:45 20:00 6
Jo11-2 PV1B 18:45 19:45 10
Jo13-2 T1A 18:45 20:00 9
Jo15-2 3A 18:45 20:15 7
Jo17-3 3B 18:45 20:15 5
Jo17-2 T1B 20:00 21:30 8
Jo19-1 T1A 20:15 21:45 1
Jo19-2 3A 20:15 21:45 2
Jo19-3 3B 20:15 21:45 3
Pup. D1 2 17:30 18:30 14
G-team 4 18:30 19:30 15
Asp. B1 2 19:00 20:15 13
A2 en B2 1 en 3 19:00 20:00 16 en 12
C2 en C3 1 en 3 19:00 20:00 16 en 12
Sen. 3 1 20:15 21:15 14

N.B. A2 en B2 in oneven weken en C2 en C3 in de even weken schottraining

Dinsdag

Team Veld Begin Einde lokaal
Jo15-1 T1B 18:30 20:00 10
G-team PV1A 18:45 19:45 11
Jo13-1 T1A 18:45 20:15 4
Jo17-1 3A 18:45 20:15 8
Mo17-1 3B 18:45 20:15 9
Keepers PV1B 19:15 20:45 6
Heren 1-3 3 20:15 21:45 1,2 en 3
Heren 1-3 PV 20:15 21:45 1,2 en 3
Dames 1-2 T1 20:15 21:45 5 en 7
Asp. C1 1 18:00 19:00 17
Asp. C2 2 18:00 19:00 13
Asp. C3 3 18:30 19:30 12
Jun. A1 1 19:00 20:15 15
Jun. A2 2 19:00 20:15 16
Sen. 2 2 20:15 21:45 14
Sen. 1 1 20:15 21:45 13



Woensdag

Team Veld Begin Einde lokaal
Jo7 1/2 PV1A 17:45 18:45 3
Jo7 3/4 PV1B 17:45 18:45 5
Jo8-1 T1B1 17:45 18:45 2A
Jo8-2 T1B2 17:45 18:45 2B
Jo8-3 3B1 17:45 18:45 6
Jo9-1 T1A1 17:45 18:45 4A
Jo9-2 T1A2 17:45 18:45 4B
Jo9-3 3A2 17:45 18:45 1A
Jo9-4 3A2 17:45 18:45 1B
Jo11-2 T1M 18:15 19:15 10
Jo13-2 PV 18:45 20:00 9
Jo13-3 T1B 18:45 20:15 12
Jo15-3 3B 18:45 20:15 7
Jo17-2 3A 18:45 20:15 8
Jo19-2 T1A  18:45 20:15 11
Sen 4 - 6 3 20:15 21:45 1 en 2
 7 -11 & Za T1 20:15 21:45 3 en 5
Kangeroe 4 17:30 18:30 12
Welpen 3 17:30 18:30 12
Pupillen F 1 17:30 18:30 13
Pup. E4-E5 2 17:30 18:30 14
Pup. E2 2 18:30 19:30 15
Pup. E1 2 18:30 19:30 15
Pup. E3 4 18:30 19:30 16
Pup. D2 1 18:30 19:30 17
Recreanten 1 19:30 20:30 12
Midweek 1 2 20:00 21:00 13

 


Donderdag (even weken)

Team Veld Begin Einde lokaal
Jo10-1 3A1 17:45 18:45 1A
Jo10-2 3A2 17:45 18:45 1B
Jo10-3 PV1B 17:45 18:45 3
Jo11-1 T1B 17:45 18:45 6
Jo11-3 PV1A 17.45 18.45 5
Jo15-1 3B 18:30 20:00 10
Jo13-1 PV 18:45 20:15 4
Jo15-2 T1B 18:45 20:15 7
Jo17-1 T1A  18:45 20:15 8
Jo19-1 3A 18:45 20:15 9
Heren 1-3 3 20:15 21:45 1,2 en 3
Heren 1-3 PV 20:15 21:45 1,2 en 3
Dames 1 T1 20:15 21:45 5
Asp. B2 2 18:00 19:00 12
Asp. B1 1 18:00 19:00 13
D1 en D2 3 18:00 19:00 14
Jun. A1 1 19:00 20:15 15
Sen. 4 3 19:00 20:15 16
Sen. 3 2 19:00 20:15 17
Sen. 2 2 20:15 21:45 13
Sen. 1 1 20:15 21:45 14

 


Donderdag (oneven weken) 

Team Veld Begin Einde lokaal
Jo10-1 3A1 17:45 18:45 1A
Jo10-2 3A2 17:45 18:45 1B
Jo10-3 PV1B 17:45 18:45 3
Jo11-1 T1B 17:45 18:45 6
Jo11-3 PV 17.45 18.45 5
Jo15-1 3B 18:30 20:00 10
Jo13-1 PV 18:45 20:15 4
Jo15-2 T1B 18:45 20:15 7
Jo17-1 T1A  18:45 20:15 8
Jo19-1 3A 18:45 20:15 9
Heren 1-3 3AB 20:15 21:45 1,2 en 3
Heren 1-3 T1 of PV 20:15 21:45 1,2 en 3
Dames 1  3BC   20:15 21:45 5
Asp. B2 2 18:00 19:00 12
Asp. B1 1 18:00 19:00 13
C1 3 18:00 19:00 14
Jun. A1 1 19:00 20:15 15
Sen. 4 3 19:00 20:15 16
Sen. 3 2 19:00 20:15 17
Sen. 2 2 20:15 21:45 13
Sen. 1 1 20:15 21:45 14

 


Verklaring veldnummers:

VB1 Hoofdveld voetbal
         Halve velden: VB1A en VB1B

VB2 Veld 2 voetbal (achter tribune)
         Halve velden: VB2A en VB2B

VB3 Veld 3 voetbal (kunstgras, tevens trainingsveld)
         Halve velden: VB3A en VB3B
         Derde velden: VB3A, VB3M en VB3B

VB4 Veld 4 voetbal
         Halve velden: VB4A en VB4B

PV1 Pupillenveld voetbal (kunstgras, tevens trainingsveld)
         Halve velden: PV1A en PV1B
 
KB1 Hoofdveld korfbal (kunstgras, tevens trainingsveld)

KB2 Veld 2 korfbal (kunstgras, tevens trainingsveld)

KB3 Veld 3 korfbal (kunstgras, tevens trainingsveld)

T1 Trainingsveld 1
      Halve velden: T1A en T1B
      Derde velden: T1A, T1M en T1B

T2 Trainingsveld 2
      Halve velden: T2A en T2B


Overzicht velden:

velden