• Gepubliceerd in Seniorennieuws

Onderstaand zie je de indeling voor het seizoen 2018 - 2019 van de teams DAW 7 t/m 10, DAW 35+ en het Zaterdagteam.

Deze indeling is tot stand gekomen in goed overleg tussen de leiders van alle teams en de TC.

Voor eventuele vragen of opmerkingen kun je contact opnemen met de TC Coordinator voor de C-selectie Maikel Kling op 06 53232626.

 

  10.00 uur
  DAW 7
1 Bens, Jorn
2 Gietman, Mitchel
3 Heijden, Moos v/d
4 Heijden, Rick v/d
5 Heuvel, Maikel v/d
6 Hoogen, Jelte v/d
7 Konings, Damian
8 Linden, Jelle v/d
9 Loeffen, Bjorn
10 Peters, Bjorn
11 Timmers, Stan
12 Ulku, Twan
13 Venne, Jesse v/d
14 Verhoeven, Glenn
15 Willems, Roy
16 Wingens, Roel
   
  leiding:
  Struijs, Charles
  Ulku, Ibo
   
   12.00 uur
  DAW 8
1 Beqiri, Eugjent
2 Boeijen, Mark
3 Broeren, Rob
4 Casteren, Frank van
5 Dijk, Mark van
6 Dorst, Jaap van
7 Grunsven, Tom van
8 Heijden, Rob van der
9 Helvoirt, Brent van
10 Hoogstraten, Sem van
11 Jonkergouw, Harm
12 Lamers, Tijn
13 Lent, Bas van
14 Linden, Rob v/d
15 Loeffen, Teun
16 Spierings, Mike
17 Vermeulen, Edwin
   
  leiding:
  Verhaaren, Koen
  Dijk, Mark van
  Boeijen, Mark
   
  11.00 uur
  DAW 9
1 Boeijen, William
2 Burgt, Mark v/d
3 Caspers, Jeroen
4 Galen, Thijs van
5 Geurts, Bas
6 Hinthem, Rick van
7 Hoogen, Remco v/d
8 Leuken, Thijs van
9 Linden, Koen v/d
10 Linden, Ruud v/d
11 Manders, Rick
12 Oeben, Robert-Jan
13 Potjes, John
14 Potjes, Sjef
15 Rande, Rob v/d
16 Smits, Wim
17 Son, Mike
18 Steetsel, Mark
19 Venne, Joey v/d
20 Vos, Ruud
   
  leiding:
  Erik van Galen
  Akram
  Sjef Potjes
   
  10.00 uur
  DAW 10
1 Bongers, Dirk
2 Bosman, Yorrick
3 Boxtel, Hans van
4 Dijk, Peter van
5 Hommeles, Ton
6 Jans, Japie
7 Keijzer, Bas
8 Manders, Joost
9 Nistelrooij, Remco van
10 Reijnen, Rob
11 Reijnen, Ton
12 Son, Nicky van
13 Strik, Kevin
14 Summeren, Stefan van
15 Velden, Bart v/d
16 Ven, Pepijn v/d
17 Venne, Mark v/d
18 Zegers, Ruud
   
  Lith, Stijn van (vlagger)
  leiding:
  Summeren, Stefan van
  Zegers, Ruud
   
  10.00 uur
  DAW 11 / 35+
1 Brok, Thijs den
2 Burgt, Martijn v/d
3 Geurts, Willy
4 Hal, Geerthenrie van
5 Hal, Ronald van
6 Heijden, Hugo v/d
7 Hoogen, Bart v/d
8 Hoogen, Peter v/d
9 Loeffen, Toon
10 Matheij, Paul
11 Romme, Alwin
12 Rooij, Wiljam van 
13 Spanjers, Gertjan
14 Timmers, Piet
15 Ven, Rob v/d
16 Vent, Frank de
17 Zanden, Stefan v/d
 18  Manders, Jacques
  leiding:
  Peter v. Leijssen
  Walter Klekx
   
  Zaterdag
  DAW Zaterdag
1 Albers, Patriek
2 Bens, Rene
3 Boekel, Marco van
4 Bogaert, Pieter v/d
5 Boxtel, Adrie van
6 Groenewegen, Victor
7 Heijden, Bert v/d
8 Heijden, Peter v/d
9 Hout, Paul van
10 Janssen, Wilfred
11 Kleijn, Mark
12 Kocken, Henry
13 Kuijpers, Gert-jan
14 Lange, Joris
15 Lamers, Johan
16 Megens, Robert
17 Merwijk, Gert-Jan van
18 Ras, Antoine van
19 Rutten, Sjoerd
20 School, Tom
21 Vijnmans, Rob
22 Visschers, Arthur
23 Vissers, Hans
24 Wijst, Ronald v/d
   
  Leiding:
  School, Twan
  Lamers, Johan
  Oort, Dorus van
  Dekkers, Kees (vlaggen)